ДП «ЛРЗ «МОТОР»

16.07.2021

У липнi 2021 р. успiшно виконана поставка комплекта електро-механiчного обладнання для випробувального стенду ДП «ЛРЗ «МОТОР».
Состав комплекту:

Частина приводу набору електромеханічного обладнання забезпечує всі режими роботи двох турбореактивних двигунів (далі-“TРД”) разом з вивчаємим пристроєм (далі “ВП”).
Перетворювачі для системи завантаження прямого струму та змінних струму генераторів розроблені для забезпечення завантаження генераторів шляхом регульованого активного електричного навантаження з поверненням електричної енергії відновлення до мережі.
Джерело постійного струму призначене для живлення системи живлення електроенергією зі стандартизованими параметрами.
Двигун постійного струму разом з перетворювачем повинен забезпечити імітацію механічних характеристик TРД.
Перетворювальний трансформатор призначений для координації напруги потужності.
Клітина високої напруги з розмежуванням та заземленням заземлення розроблена для забезпечення безпечної роботи ремонтних робіт.
Пристрої, що компенсує фільтр 5-ї гармоніки, забезпечує фільтрацію 5-ї гармоніки під час роботи обладнання, що перетворюється. Для компенсації реактивної потужності він має 5 етапів автоматичного управління.
Датчик крутного моменту призначений для прямого вимірювання крутного моменту на вихідному валу електродвигуна приводу і в даний момент на моменті вхідного валу кутового приводу (далі “KП”) так. Він встановлюється між виходом валу двигуна та вхідним валом мультиплікатора.
Кабінет управління з програмованим логічним контролером (далі – “ПЛК”) забезпечує контроль перетворювачів залежно від сигналів від автоматизованого робочого місця та вибраного стенду стенду, і забезпечує алгоритм взаємодії правих і лівих накопичувачів .
Автоматизоване робоче місце (далі “AРM”) забезпечує інтерфейс людини-машини, архіва та візуалізація параметрів, спілкування з SCADA на верхньому рівні.
Набір резервного обладнання забезпечує експлуатаційне відновлення стенду стенду після ненормальної ситуації.