Загальна характеристика
- Програмно-апаратний комплекс «ComplexPro» надає широкі можливості спеціально розробленої проблемно-орієнтованої мови програмування, що дозволяють вирішувати більшість локальних завдань, як автоматики пов’язаної з електроприводом, так і технологічної автоматики..
- Простота застосування «ComplexPro», що ставилося основною метою його розробки, дозволяє створювати об’єктне програмне забезпечення експлуатаційним персоналом Замовника, не знайомим із програмуванням.
- Об’єктна програма створюється користувачем на будь-якому персональному комп’ютері, наприклад, на ноутбуці, що входить до складу програмно-налагоджувального комплексу, що поставляється, в графічній оболонці «ComplexPro».
- Програма записується в контролер «ComplexPro», встановлений у шафі перетворювача, за допомогою ноутбука зі спеціальним адаптером RS-232C, що входить до складу програмно-налагоджувального комплексу, або окремо придбаного окремо..
- «ComplexPro» може бути використаний для всіх виробів, що випускаються НВП «Преобразователь-комплекс».
Конструктивне виконання
- Контролер «ComplexPro» є компактною платою, що встановлюється на DIN-рейку в шафі перетворювача;
- Габаритні розміри плати «ComplexPro» – 75×70 мм;
- Зовнішні підключення:
– Живлення =5В;
– CAN-інтерфейс для з’єднання із системою управління перетворювача;
– ;
Функціональність
- Графічна оболонка програмування у стилі релейно-контакторних схем – найбільш зрозумілий для електротехнічного персоналу спосіб відображення алгоритму;
- Режим імітації дозволяє перевірити функціонування запрограмованої схеми при налагодженні, імітуючи дискретні та аналогові сигнали на комп’ютері «на столі», без використання перетворювача;
- Режим спостереження – дозволяє контролювати виконання програми безпосередньо при працюючому перетворювачі.
- Контролер «ComplexPro» використовує аналогове та дискретне введення/виведення контролера системи управління перетворювача, що забезпечує таким чином:
– Здешевлення контролера за рахунок відсутності необхідності застосування власних датчиків та гальванічних розв’язок аналогового та дискретного вводу/виводу;
– Доступ до всієї оперативної інформації системи управління (напруга, струм, ЕРС тощо);
Програмне забезпечення